Останній дзвінок!

Новини, Шкільні новини

_DSC0846Ось і підійшов до завершення ще один навчальний рік… Позаду залишились уроки, попереду – спекотне літо й відпочинок, але не у одинадцятикласників….

Ранок 30 травня проливав сльози, адже цього року наша шкільна родина прощається з юною зміною математичних геніїв. Відлетить зі шкільного гнізда 29 випускників, 15 юних завзятих хлопців та 14 граціозних неймовіно гарних дівчат. Для них цього дня продзвенить останній шкільний дзвінок, вже ніколи вони не сядуть за шкільні парти на уроці, ніколи не насварять рідні вчителі за невичені уроки….

Цього року, на жаль, випускникам довелося прощатися зі школю досить незвично: шкільне подвір’я було пустим, а випускники разом із батьками та учнями 1 і 10 класів розташувалися у спортивній залі школи, але навіть це не змогло зіпсувати свято….

Під гучні оплески випускники ввійшли до зали, де їх із нетерпінням чекали їх рідні та близькі, вчителі та учні школи. З вуст першокласників лунали веселі вірші, а після свого виступу усі випускники отримали від них подарунки: вітальні листівки та спецвипуск шкільної газети “Оригінал”, присвячений винуватцям свята. Під час свята 11-м співав пісні, розказував вірші та зтанцював свій вальс, свій останній шкільни вальс…

Свято пройшло у неймовірно зворушливій атмосфері, сльози не приховували не лише батьки, а й учні та вчителі школи….

З вітальним словом виступили директор школи Юрій Васильович Середа та гостя свята – спеціаліст відділу освіти обласної державної адміністрації Лариса Федорівна Стрижак. Вони побажали нашим випускникам щасливої долі, успіхів у подальшому навчанні та здійснення їх найзаповітніших бажань.

Ми також приєднуємося до всіх побажань та зичимо випускникам 2015 року успішного польоту у круговерті  дорослого життя.

Фотографії цього заходу можна переглянути у фотоархіві сайту та у відповідному альбомі шкільної групи ВКонтакті.

_DSC0456 _DSC0483