Педагоги радилися…

Новини, Шкільні новини

12 січня в школі відбулася запланована раніше педагогічна рада вчителів. Як завжди, педагоги розглядали та аналізували ряд актуальних питань. Цього разу на порядку денному найактуальнішими питаннями стали “Нові державні стандарти початкової школи” та “Інклюзивне навчання в дії”.

Так, заступник директора Вент І.Г., що курує початкову школу, висвітлила основні питання та нововведення Нових державних стандартів початкової школи. Крім того, окремим пунктом було виділено ознайомлення з освітнім проектом “На крилах успіху” (з досвіду роботи Черкаської гімназії №9), що, в свою чергу, мали змогу дослідити Середа Ю.В., Вент І.Г., Ділягіна Р.О. на педагогічному брифінгу напередодні.

Другим важливим питанням стало інклюзивне навчання в дії, що має місце в нашій школі, проаналізувати яке взялися Вент І.Г., Касьяненко  І.В., Губанова С.В. Було подано для ознайомлення ряд теоретичних аспектів, порівняння впровадження інклюзії з іноземними країнами, проаналізовано практичний бік роботи в нашій школі в цьому напрямку, дано ряд рекомендацій практичним психологом для подальшої роботи вчителям.

Крім того, фахівцем із охорони праці Токовою В.В. було озвучено та опрацьовано спільно з колегами питання “Організація та проведення екскурсій та подорожей із учнями”, враховуючи окремі нововведення з цього напрямку роботи.

І, як завжди, в пункті “Різне” адміністрацією закладу було озвучено, а вчителями опрацьовано та проаналізовано ще ряд поточних питань, що стосуються роботи в ІІ семестрі цього навчального року.

Тож, плідно попрацювавши, вчителі готові до початку ІІ семестру! Успіхів усім!!!

Переглядів: 182