Перше вересня!

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Так швидко сплинув час літніх канікул і наші невгамовні, веселі, дружні, товариські та найкращі учні повернулись до рідної сьомої школи.

Цього року наша шкільна родина поповнилась 49 першокласниками, які переступили поріг школи і стали її невід’ємною частинкою. Цього року шкільний дзвоник скликав на своє подвір’я усю шкільну родину, як нам цього не вистачало… Під час святкової лінійки було піднято державний прапор та усі разом заспівали Гімн Держави. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор школи Юрій Васильович Середа. Під час лінійки виступили першокласники, вони розказували вірші та заспівали свою першу шкільну пісню, а учні 11 класу привітали їх зі святом та вручили символічні подарунки та значки школи. Свято відбулося, а по його завершенню усі пішли на перший урок, який був присвячений річниці Незалежності нашої неньки – України. В кожному класі були проведені цікаві заходи та виховні години. А після першого уроку учні приступили до освітнього процесу. Дуже важко було сидіти на уроках, але навчальний процес розпочато і сподіваємось, що цей рік буде багатим на високі досягнення наших учнів та вчителів. Тож успішного навчального року усім нам.

Шкільний альбом