Перше засідання шкільного самоврядування відбулось!!!

Новини, Шкільні новини

94090589(1)_113 лютого відбулося перше засідання новоствореного шкільного самоврядування. На ньому були присутні майже всі посадовці, оскільки зараз канікулярний період, то з об’єктивних причин кілька міністрів були відсутні.

На першому засіданні розглядалася структура самоврядування, кабінет міністрів детальніше ознайомився з своїми повноваженнями. Також перед ними було поставлено завдання створити власні портфоліо у яких має були висвітлено їх біографію, захоплення, досягнення та плани їх подальшої роботи на призначених посадах.
Діти були оптимістично налаштовані, вони висловлювали свої думки, ділилися враженнями, шуткували.  Також на засіданні було оголошено низку конкурсів у яких неодмінно школа буде приймати участь і у яких вони будуть проявляти свої організаторські вміння та навички.
Було вирішено на наступному тижні провести другу зустріч, але вона буде не офіційною, а культурно-розважальною.
Тож сподіваємось, що наступна зустріч пройде в повному складі і це допоможе нашій творчій команді пізнати одне одного краще.