Перший дзвінок покликав на урок…

Для учнів, Новини, Шкільні новини

DSC_1021Ось і скінчилось таке довгождане, але швидкоплинне літо…. Першовересневий дзвоник знову покликав своїх учнів сісти за шкільні парти і продовжити навчання у стінах рідної школи, для когось такої рідної, а для декого зовсім невідомої…

Цього року до школи повернувся двадцять один випускник дев’ятих класів, які виявили бажання продовжити навчання у школі. Також вперше переступили поріг школи 48 учнів перших класів. Для них сьогодні вперше пролунав шкільний дзвінок і вони вперше переступили поріг своїх класних кімнат. Востаннє на святковій першовересневій лінійці зі щирою посмішкою стояли випускники 11-М класу, їх цього року двадцять п’ять, а вже наприкінці травня з сумом у очах вони розпрощаються зі своєю рідною школою і підуть здобувати вищу освіту у омріяних навчальних закладах. Святкова лінійка пройшла у патріотичному дусі, згадувалась і 25-річниця Незалежності України, співали патріотичних пісень, танцювали український танок, згадали усіх тих, хто захищає нашу державу на сході України. До слова було запрошено першокласників та випускників школи. З вітальним словом виступив директор школи Середа Юрій Васильович, який побажав учням, вчителям та батькам успіхів на цей навчальний рік. Висловив слова вдячності всім учасникам навчально-виховного процесу за якісно проведені ремонтні робота та подякував технічним працівникам школи за якісну підготовку школи до нового навчального року. На святі також були присутні гості: депутат Черкаської міської ради Бінусов Михайло Маркович та вчитель-ветеран війни Безус Анастасія Йосипівна.

Пролунав перший дзвінок, який цього року давали учениця 1-А класу Зосімова-Озіран Алєвтіна та учень 11-М класу Цюпа Богдан, після чого усі учні вирушили на перший у цьому навчальному році урок. А вже наступного дня були проведені уроки згідно розкладу, який старанно готували заступники директора з навчально-виховної роботи Фесак Людмила Миколаївна та Вент Ірина Геліївна.

Тож ще раз вітаємо усіх із початком нового навчального року! Бажаємо здоров’я, успіхів та гарних здобутків!

Більше фото дивіться у фотоальбомі шкільних соціальних групах Вконтакті

Переглядів: 586