Першовересневий дзвінок уже покликав на урок…

Новини, Шкільні новини

1 вересня День знаньу школі традиційно розпочався святковою лінійкою. Вона була патріотичнохвилюючою і в той же час урочисто-святковою. Приємною особливістю свята була значна кількість дітей, одягнених у вишиванки.

До початку лінійки на території школи працювали волонтери, які збирали кошти на потреби української армії, а в обмін пропонували бажаючим патріотичні прапорці «Замість квітів – допомога армії».

Під час лінійки хвилиною мовчання було вшановано всіх загиблих, які захищали територіальну цілісність нашої Держави. А учні школи Корінь Дар’я та Леонов Станіслав під керівництвом вчителя історії Прядко М.А. поклали квіти до пам’ятника Небесної сотні та Небесної варти.

Традиційно усіх присутніх на святі привітав директор школи Юрій Васильович Середа.  

Цього року до лав першокласників школа прийняла 63 учні. Малюки під час урочистостей отримали значки з логотипом школи, чому дуже зраділи і тепер пишаються почесним званням «Учень 7 школи»!

Після урочистостей з нагоди Дня знань усі діти пішли до закріплених кабінетів на свій перший урок у новому навчальному році, темою якого став уже крилатий вислів: «Україна – єдина країна». Потім по класам відбулася виховна година, учні отримали всі настанови від класних керівників та розійшлися по домівках. А вже 2 вересня на них чекають навчальні уроки та нові знання, щедро віддані найкращими вчителями!

Тож вдалого початку нового навчального року тобі, сьома школо! Вперед за новими досягненнями і перемогами!!!

Переглядів: 433