Підсумки акції “Зігрій солдатів в зоні АТО”

Новини, Шкільні новини

IMG_0348Минулого тижня наша школа долучилася до всеукраїнського проекту “Зігрій солдатів в зоні АТО”.

В ході акції було зібрано теплі речі, засоби гігієни, продукти харчування (кава, чаї, солодощі, крупи, макаронні вироби, консервація та ін.), сувеніри та листи від учнів для хлопців на передовій.

17 листопада теплі речі та продукти завантажено в машину волонтерів і відправлено в район Маріуполя для бійців, які стоять за цілісність, незалежність та недоторканість нашої України.

Дякуємо всім небайдужим учням, батькам та педагогам, які допомагають військовим, що захищають суверенність нашої Батьківщини. Адже вони завжди чекають від нас душевного тепла та підтримки!

Більше фото у фотоальбомі сайту “Зігрій солдатів у зоні АТО” та в такому ж альбомі групи Вконтакті