Підсумки педагогічної ради від 29 серпня 2014 року

Новини, Шкільні новини

29 серпня 2014 року в актовій залі школи відбулося засідання педагогічної ради з теми «Про підсумки роботи закладу в 2013-2014 н.р. та завдання на 2014-2015н.р.». Представником від департаменту освіти та гуманітарної політики на ньому була присутня Пащенко Олена Іванівна, завідуюча центром практичної психології і соціальної роботи Черкаського міського методичного кабінету установ освіти.

Педагогічна рада традиційно розпочалася виступом директора школи Ю.В. Середи, під час якого він підсумував досягнення 2013/2014 року та озвучив плани на майбутнє. На педраді було заслухано виступи Фесак Л.М., Вент І.Г. та Українець І.К. Під час засідання було обрано нову тему для подальшої роботи закладу. Як підсумок засідання педради, було прийнято проект рішення щодо розглянутих питань.

Порядок денний педради:

1.     1. Про підсумки роботи закладу в 2013-2014н.р. та завдання на 2014/2014н.р.

Середа Ю.В.

2.     2. Про нормативно-правову базу в системі освіти. Продовження роботи школи до впровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

Фесак Л.М., Вент І.Г.

3.      3. Про затвердження річного плану роботи школи на 2014/2015 н.р.

Середа Ю.В.

4.      4. Про участь у Всеукраїнській акції «Дай руку першокласнику»

Вент І.Г.

5.      5. Про форму оцінювання навчальних досягнень школярів.

6.     6. Різне

Більше фото у фотоархіві за посиланням: