Подорож учнів 3-х класів…..

Для учнів, Новини, Шкільні новини

DSC_0087

Наприкінці травня учні 3-х класів із учителями Колосовою Антоніною Іванівною та Ділягіною Раїсою Олегівною та з активними батьками відвідали Чигиринщину. Дружно зібравшись біля школи, взявши все необхідне, поїхали до села Івківці на екскурсію в «Зерноленд».

Спочатку діти побували біля старовинного вітряка. На горі Богдана Хмельницького відкрилися чудові краєвиди цих місць. Потім нас чекав смачний обід. Всі ласували козацькою кашею, перепічками з медом, трав’яним чаєм і узваром.

Учні відвідали музей старовини, де побачили і змогли попрацювати на старовинних станках; змолоти пшеницю на справжніх жорнах, розтовкти в ступі пшоно, попрясти нитки, послухати старовинний грамофон і багато іншого цікавого.

Діти отримали майстер-клас з гончарства, виготовлення паперу і ляльок-мотанок, стрільби з лука.

На дітей чекали цікаві розваги: ходьба на ходулях, старовинні ігри. На цьому екскурсія не закінчилася. Всі помандрували до Мотронинського монастиря, спустились до джерела святого Онуфрія Великого. Потім заїхали до тисячолітнього дуба Максима Залізняка в с. Буда, де в часи війни фашисти розстріляли всіх жителів села, крім одного, який чудом залишився живий.

У свій час біля дуба були Т.Г. Шевченко, Б. Хмельницький, в цей період відомий поет писав твори «Холодний Яр», «Гайдамаки», яким зачитуються і сьогоднішні.

В кінці поїздки всі дружно заїхали до Гайдамацького ставу, де під кумкання жаб і спів птахів вечеряли, насолоджувались краєвидами, ділилися враженнями.

Поїздка була чудовою!

За матеріалами Ділягіної Р.О.

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті