Посвята в п”ятикласники – нова традиція у школі!

Новини, Новини з класів

nMvo5K2zm2k     Традиції – це те, що наповнює кожну школу любов’ю, повагою, радістю. Одну з таких шкільних традицій було започатковано цього року. Це свято «Посвята в п’ятикласники», яке сприятеме успішному протіканню процесу адаптації п’ятикласників. У перших числах жовтня учні разом зі своїми класними керівниками Єрохіною Оленою Олегівною і Кумечко Людмилою Павлівною зібралися у затишій залі.
Веселі, активні, дівчата і хлопці вже провчилися більше місяця і горять бажанням показати, на що здатні і чи гідні вони звання « Я – п’ятикласник».
Хлопці й дівчата успішно пройшли всі випробування, активно брали участь у конкурсах і змаганнях.
Зі словами привітання і найкращими побажаннями на святі виступила заступник директора школи з виховної роботи Українець Інна Костянтинівна і вручила учням “Дипломи П”ятикласника”.
В цих дітей попереду ще багато славних звершень, перемог і здобутків. А ми, вчителі, разом з батьками, рідними та друзями неодмінно їм в цьому допоможемо!!!

Більше фото  в однойменному фотоальбомі сайту та в групі Вконтакті

Переглядів: 1 802