Продовжено реєстрацію на фізичний конкурс “ЛЕВЕНЯ”

Новини, Новини звідусіль

gse_multipart43397 Продовжується реєстрація на конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Запрошуються всі бажаючі учні 7-11 класів, які цікавляться фізикою, ті, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі.

Перевірте свої знання і інтуіцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.
Цей конкурс дасть можливість вам ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.
Координатор конкурсу «Левеня» в школі – Токова Валентина Валеріївна.

Бажаючі зареєструватися можуть звернутися до 25 лютого в каб. 305.

Вартість реєстрації – 15 грн.