Профорієнтація від курсантів….

Для учнів, Новини

Профорієнтація для учнів школи проходить протягом усього навчального року. Цього разу до нас завітали курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля.

Курсант першого курсу Подгорнов Олександр Владиславович та ІІ курсу Солопій Денис Ігорович, які розповіли учням 10-11 класів умови вступу та навчання у їх навчальному закладі. Докладно роз’яснили про здачу ЗНО для вступу на їх спеціальності та агітували, щоб молодь вступала саме до їх навчального закладу. Для більш детального знайомства було презентовано декілька відеороликів у яких було показано чим живуть курсанти пожежного інституту. Також хлопці запросили всіх охочих на дні відкритих дверей і запевнили, що вчитися в пожежному інституті дуже цікаво і престижно.