Прощавай, рідна школо….

Новини, Шкільні новини

X0AKgPxO8oEОсь і злинуло 11 років навчання у рідній сьомій школі ще одного покоління наших випускників. Це і хвилюючий, і водночас щасливий етап їхнього життя, адже багато хто мріяв про цю подію дуже довгий час… і нарешті вона настала!

До святково прикрашеної зали під гучні оплески заходять випускники 2015 року. Чарівні, неймовірно гарні дівчата, стрункі та граціозні хлопці – це ще одне покоління випускників сьомої школи. На очах батьків сьози, адже їх діти виросли, вони юні і, сповнені сил та енергії, прямують до невідомого дорослого життя.

Під час урочистої частини випускного вечора учні вислухали вітання від директора Юрія Васильовича Середи, отримали такі довгоочікувані для них атестати про повну загальну середню освіту, отримали грамоти, подяки та похвальні листи, а їх однокласник Леонов Станіслав свою заслужену нагороду – срібну медаль “За досягнення у навчанні”.

Під час святкового концерту випускники зверталися зі словами вдячності до своїх перших вчителів Кудрі Віри Василівни, Чумак Ольга Анатоліївни, Жили Наталії Василівни. До своїх попередніх класних керівників Єрохіної Олени Олегівни та Плакасової Ганни Сергіївни, до вчителів-предметників, які навчали їх протягом навчання у школі, до адміністрації та звісно до своєї класної мами Плакасової Ганни Сергіївни, яка була з ними протягом двох останніх років, а її слова-настанови багатьох не залишили байдужими. Щирі слова подяки отримали найрідніші люди – батьки, бо саме вони були завжди поруч та дарували всю свою любов  дітям. Під час концерту випускники розказували вірші, співали пісні та чарували всіх неймовірними вальсами.

Після концертної програми діти разом із учителями, батьками та друзями вирушили на Соборну площу, де взяли участь у святковій ході від Площі Дружба Народів до центральної площі міста – “Соборної”, де прийняли вітання від міської влади, депутатів та предтавників громадськості, взяли участь у загальноміському вальсі і на завершення вирушили святкувати далі довгоочікуваний випуск та зустрічати їх першу та останню світанкову випускну зорю….

Любі наші діти, від щирого серця бажаємо вам щасливої долі, успіхів під час зовнішнього незалежного оцінювання, вступити до тих навчальних закладів, про які ви мрієте!  І нехай завжди над вашими головами буде мирне і сонячне небо. Нехай щастить і не забувайте тих вчителів, які навчали вас у школі. Ми вас дуже любимо!!!!

Фотографії цього заходу можна переглянути у фотоархіві сайту та у відповідному альбомі шкільної групи ВКонтакті.

XX8Xfz-qjbMOsnBZ2TPb0k

BmY328ByU3I iiHiI5_K4-w