Просвітницька кампанія “Стоп Булінг”

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства, Школа безпеки

З метою проведення просвітницької кампанії «Стоп Булінг» у школі з 11 до 20 лютого проходи заходи за участю учнів, батьків та вчителів школи. В рамках проведення було оформлено куточок з протидії булінгу, перегляд і обговорення відеороликів на вказану тематику, заняття з елементами тренінгу «Булінгу – Ні», бесіди з учнями «До всіх привітним будь, про образи забудь!», «Як уникнути конфліктів в соціальних мережах», « Ми всі рівні, ми – спільнота», «Психологія булінгу», «Відповідальність та наслідки булінгу», гра «Коло вибору». Проводилась групова та індивідуальна робота з учнями школи «Розкажу по секрету». Було проведено батьківські збори на тему «Булінг в освітньому середовищі». Учителем правознавства Штепою Інною Дмитрівною  проведено майстер-клас із виготовлення буклетів на тему «Зупинимо булінг разом». Наприкінці кампанії відбулися тренінги «Людська та особиста гідність. Протидія булінгу», які провели тренери ЦССМ.

За інформацією Українець І.К.

Більше фото тут…

Більше інформації про поняття «булінг» та куди звертатися у випадках його виявлення можна дізнатися у нашому новому розділі «БЕЗПЕЧНА ШКОЛА».