“Черкаські Мавпи” у гостях…

Без категорії, Для учнів, Міські новини, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

23 лютого у Черкаській ЗОШ №7 відбулася зустріч гравців баскетбольної команди “Черкаські Мавпи” Ліповцева Дмитра та Руслова Нікіти з учнями 4-6 класів. Відомі спортивні майстри провели майстер-клас із дітьми.

Допомога для учасників АТО

Без категорії, Для учнів, Новини, Шкільні новини

Протягом грудня-лютого учні, батьки та працівники школи брали участь у благодійній акції «Моєму воїну..», протягом якої збиралася допомога нашим атовцям, хто захищає територіальну цілісність України.

Жовтень фінішував черговим випуском “ОРИГІНАЛУ”!

Без категорії

Гарячий осінній привіт усім поціновувачам «ОРИГІНАЛУ»! Гарячий, бо жовтогаряче листя під ногами на мокрих алеях і деревах манить до парку, різноманіття барв довкола зачаровує: від тьмяно-зеленого крізь ледь-ледь пожовкле до насиченого помаранчу та яскраво-червоного багрянцю!!! Що може бути прекрасніше!?