У школах призпинено навчання…

Для учнів, Міські новини, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!! Із 3 до 7 березня включно в усіх школах Черкас призупиняють навчання згідно рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради у зв’язку з обмеженням газопостачання в місті Черкаси. 

“Черкаські Мавпи” у гостях…

Без категорії, Для учнів, Міські новини, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

23 лютого у Черкаській ЗОШ №7 відбулася зустріч гравців баскетбольної команди “Черкаські Мавпи” Ліповцева Дмитра та Руслова Нікіти з учнями 4-6 класів. Відомі спортивні майстри провели майстер-клас із дітьми.

Обласна олімпіада з трудового навчання-2018

Міські новини, Новини, Шкільні новини

Як і щороку,  в лютому (цьогоріч 14 лютого) на базі нашої школи відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання серед дівчат і юнаків Черкаської області.

“Черкаси різдвяні” відколядували…

Міські новини, Новини, Шкільні новини

У рамках новорічно-різдвяного фестивалю “Черкаси різдвяні” 14 січня учні, вчителі та найактивніші батьки нашої школи долучилися до яскравого параду колядників та спільного виконання ними відомої української колядки. 

Запрошуємо на вуличні танці

Для учнів, Міські новини, Новини

Департамент освіти та гуманітарної політики запрошує всіх охочих щосуботи послухати надзвичайну музику танго Золотого Віку, опанувати декілька базових фігур танго, дізнатися цікаві факти з культури танго.