Наш “Ятаган” їде на змагання у Дахнівську Січ!!!

Для учнів, Міські новини, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

25 квітня на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 рій “Ятаган” нашої школи взяв участь у І міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Про вшанування гравців БК “Черкаські Мавпи”…

Для учнів, Міські новини, Новини, Події, Шкільні новини, Школа батьківства

Увага!!! 3 травня, в четвер, о 17.30 на Соборній площі м.Черкас відбудеться вшанування гравців БК “Черкаські Мавпи” – Чемпіонів України сезону 2017-2018 р.р.

Конкурс “Літературний ювілей” із зарубіжної літератури

Для учнів, Міські новини, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

18 квітня учні 7-А класу, Кодь Маша, Алексєєнкова Карина, Скібіцька Дарина, Пархацький Денис, Якубенко Влад, взяли участь у міському конкурсі із зарубіжної літератури “Літературний ювілей”.

У школах призпинено навчання…

Для учнів, Міські новини, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!! Із 3 до 7 березня включно в усіх школах Черкас призупиняють навчання згідно рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради у зв’язку з обмеженням газопостачання в місті Черкаси. 

“Черкаські Мавпи” у гостях…

Без категорії, Для учнів, Міські новини, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

23 лютого у Черкаській ЗОШ №7 відбулася зустріч гравців баскетбольної команди “Черкаські Мавпи” Ліповцева Дмитра та Руслова Нікіти з учнями 4-6 класів. Відомі спортивні майстри провели майстер-клас із дітьми.

Обласна олімпіада з трудового навчання-2018

Міські новини, Новини, Шкільні новини

Як і щороку,  в лютому (цьогоріч 14 лютого) на базі нашої школи відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання серед дівчат і юнаків Черкаської області.