“Черкаські Мавпи” у гостях…

Без категорії, Для учнів, Міські новини, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

23 лютого у Черкаській ЗОШ №7 відбулася зустріч гравців баскетбольної команди “Черкаські Мавпи” Ліповцева Дмитра та Руслова Нікіти з учнями 4-6 класів. Відомі спортивні майстри провели майстер-клас із дітьми.

Обласна олімпіада з трудового навчання-2018

Міські новини, Новини, Шкільні новини

Як і щороку,  в лютому (цьогоріч 14 лютого) на базі нашої школи відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання серед дівчат і юнаків Черкаської області.

“Черкаси різдвяні” відколядували…

Міські новини, Новини, Шкільні новини

У рамках новорічно-різдвяного фестивалю “Черкаси різдвяні” 14 січня учні, вчителі та найактивніші батьки нашої школи долучилися до яскравого параду колядників та спільного виконання ними відомої української колядки. 

Запрошуємо на вуличні танці

Для учнів, Міські новини, Новини

Департамент освіти та гуманітарної політики запрошує всіх охочих щосуботи послухати надзвичайну музику танго Золотого Віку, опанувати декілька базових фігур танго, дізнатися цікаві факти з культури танго.

Де у Черкасах можна безкоштовно потренувати розмовну англійську

Для учнів, Міські новини, Новини

Мовні клуби англійської – це учасники різного віку й мовного рівня та відсутність домашніх завдань. Тут є змога перепитати, уточнити, сказати половину речення англійською, а половину – українською. Ідеальний варіант для тих, хто хоче перемогти себе і нарешті заговорити англійською.