Флісові котики від 6-Б класу…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

Учні 6-Б класу 22 лютого  вирішили підтримати японців та відсвяткувати День кота креативним майстер-класом (22 лютого в Японії національне свято – День кота, ще це свято відзначають у Польші та Італії – 17 лютого, у Росії – 1 березня, у Великобританії – 8 серпня)!

Молодші школярі та рідна мова!

Новини, Новини з класів, Шкільні новини

Початкова школа активно долучилася до святкування Міжнародного дня рідної мови. Примітно, що менші школярі в основному всі прийшли цього дня у вишиванках! Так, у 1-А класі активно відсвяткували День рідної мови. В класі були проведені цікаві мовні ігри, конкурс знавців мови, дітлахи переглянули мультфільм про мову «Лепетуни».

2-А клас і пам’ять про Героїв…

Новини, Новини з класів

20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. В цей день усі українці вшановують і в скорботі низько схиляють голови перед пам’яттю  Героїв. Вшанували Героїв і ми, учні 2- А класу (класовод Кудря В.В.).

“Біжи, кошеня, біжи…”

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

На запрошення Центру дитячої та юнацької тврчості учні 3-Б (Шпетна Т.В.) та 4-А класів (Прилуцька Л.О.)  відвідали виставу «Біжи, кошеня, біжи…» у виконанні колективу молодіжної акторської майстерності «Сучасник».

“Солодкий присмак зими” створила початкова школа!

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

Сьогодні у школі вирувала жвава атмосфера, оскільки створювали її не менш жваві та запальні вихованці початкової школи разом зі своїми класоводами і батьками. А причиною тому стала благодійна ярмарка “Солодкий присмак зими”!