Прощавай, початкова школо!

Для учнів, Наші вітання, Наші досягнення, Новини, Новини з класів, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Увесь учнівсько-викладацько-батьківський колектив Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Черкаської міської ради Черкаської області ще раз сердечно вітає випускників четвертих класів із успішним завершенням навчання в початковій школі та переходом у середню школу!

Перші вечорниці у 7-А класі….

Для учнів, Новини, Новини з класів, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Для нашого 7-А класу сьогодні день видався святковим, насиченим і смачним! Поринувши у атмосферу справжнього свята ще зранку, вирішили не змінювати курсу й далі! Тож тематичне домашнє завдання виконали майже на відмінно (за легендою зізнаватися ще рано!))), а впродовж дня встигли й вечорниці перші в житті влаштувати!