Легкого старту та вдалого навчального року!

Для учнів, Наші вітання, Новини, Події, Шкільні новини, Школа батьківства

Нові виклики,  складні часи… Так ми ще не починали ніколи! Але вся шкільна родина Черкаської загальноосвітньої школи №7 впевнено розпочала новий 2022-2023 навчальний рік!

Відеоподяка від 9-Б класу

Для учнів, Новини, Новини з класів, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Колектив 9-Б класу щиро дякує усьому колективу вчителів і працівників школи за 9 безтурботних років у рідній 7 школі!

Прощавай, початкова школо!

Для учнів, Наші вітання, Наші досягнення, Новини, Новини з класів, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Увесь учнівсько-викладацько-батьківський колектив Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Черкаської міської ради Черкаської області ще раз сердечно вітає випускників четвертих класів із успішним завершенням навчання в початковій школі та переходом у середню школу!