ДЮП-2018: весело і з подякою!

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства, Школа безпеки

Сьогодні запальна в усіх відношеннях команда “101” нашої школи взяла активну участь у міському Фестивалі дружин юних пожежників, що відбувався у міському Будинку культури імені Кулика!

Свято прощання з Букварем у 1-Б класі

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

В 1-Б класі в четвер відбулося “Свято прощання з Букварем”. Учні показали батькам, старшим товаришам свої вміння читати, декламувати вірші, театралізувати, фантазувати, співати пісень і танцювати.

Математичні ігри між 5-А та 5-Б класами

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

12 квітня 2018 р. свої математичні здібності учні 5-Аа та  5-Б класів показали у грі «Подорож до країни МАТЕМАТИКА». Змагалися дві команди: «Розумнички» (капітан команди – Черненко Софа) і  «Юні математики» (капітан команди – Михальченко Антон).

Математичне “Що? Де? Коли?” між 7 класами

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

11 квітня 2018 р. учні 7–А і 7–Б класів взяли участь у математичній грі «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» Змагалися чотири команди: «Математична четвірка», «Математики – фанатики», «МДМ» і «Піраміда знань». Всі учасники достойно виступили, показали знання в області історії математики, вміло розв’язували цікаві математичні задачі.

Великодній майстер-клас із виготовлення композиції із воскових свічок у 5-А класі

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

Ні для кого не секрет, що воскова свічка вважається символом тепла, добра та благополуччя в усьому світі. Вона дарує приємний аромат, зігріває, додає сил, запалює радість у душі та несе позитив до оселі. Також свічка – це прадавній носій світла. І якщо ми хочемо побажати комусь світла, тепла та родинного затишку, можливо, воскова свічка є чудовим […]

Про міський конкурс “Астроквест”

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Про міський навчально-пізнавальний інтернет-конкурс «Астроквест» Мета конкурсу: підвищення мотивації школярів у вивчені астрономії та космонавтики в середній загальноосвітній школі, розвиток пізнавального інтересу та творчої активності учнів, організація позакласної діяльності з астрономії для учнів 5 – 11 класів, формування у школярів інформаційно-комунікаційної компетентності.