“Черкаські Мавпи” у гостях…

Без категорії, Для учнів, Міські новини, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

23 лютого у Черкаській ЗОШ №7 відбулася зустріч гравців баскетбольної команди “Черкаські Мавпи” Ліповцева Дмитра та Руслова Нікіти з учнями 4-6 класів. Відомі спортивні майстри провели майстер-клас із дітьми.

Флісові котики від 6-Б класу…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

Учні 6-Б класу 22 лютого  вирішили підтримати японців та відсвяткувати День кота креативним майстер-класом (22 лютого в Японії національне свято – День кота, ще це свято відзначають у Польші та Італії – 17 лютого, у Росії – 1 березня, у Великобританії – 8 серпня)!

Профорієнтація від Навчального центру ім. Ігора Момота…

Для учнів, Новини, Новини звідусіль, Шкільні новини, Школа батьківства

Днями до старшокласників (10-11 класи) нашої школи завітав підполковник О.В. Чубенко. Гість розповів про роботу  Навчального центру ім. І. Момота:

Гра-квест “Подорожуємо країною Мовознавства”

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Як і планувалося раніше, 21 лютого в Міжнародний день рідної мови для учнів 5-8 класів було проведено захоплюючу гру-квест “Подорожуємо країною Мовознавства” (педагог-організатор, вчитель укр.мови Середа Т.Г.). Гра захопила вихованців своєю динамічністю та примусила швидко реагувати і поспішати до перемоги. Але про все по порядку….

Мовна конференція для найстарших

Новини, Шкільні новини

У рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови у школі 21 лютого учні 10-11 класів взяли участь у мовній конференції “Суспільний аспект мовної поведінки українців” (вчитель Українець І.К.). З повідомленнями виступили Кадук Катя, Куць Аніта, Терьохіна Каріна – учні 11-У класу.

Мовний тренінг для дев’ятикласників

Новини, Шкільні новини

У рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови, як і було заплановано раніше, на 2 уроці в 9-А класі проведено урок-тренінг вчителем Черкащенко Н.Г. Вчитель намагалася дітям довести, що дбаючи про чистоту своєї мови, ми поважаємо не тільки себе, а й своїх співрозмовників. Саме тому, щорічно, 21 лютого відзначаємо Міжнародний день рідної мови, щоб відчути себе […]

Молодші школярі та рідна мова!

Новини, Новини з класів, Шкільні новини

Початкова школа активно долучилася до святкування Міжнародного дня рідної мови. Примітно, що менші школярі в основному всі прийшли цього дня у вишиванках! Так, у 1-А класі активно відсвяткували День рідної мови. В класі були проведені цікаві мовні ігри, конкурс знавців мови, дітлахи переглянули мультфільм про мову «Лепетуни».