Шевченківський тиждень стартував…

Для учнів, Новини, Шкільні новини

12-16 березня ми у школі відзначаємо Шевченківські дні. На весь тиждень назначені різні заходи.

Всюди панує атмосфера пам’яті великого генія України – Тараса Григоровича Шевченка.

У фойє на першому поверсі розміщено інформаційний стенд, приурочений  Кобзарю, інформація про заходи, які проводитимуться протягом тижня (план заходів – додаток №1). Тут ви можете побачити стіннівки, які виготовили учні 5-11 класів. Також у рекреації біля актової зали на стінах знаходяться кросворди та ребуси, і на перервах учні з цікавістю пробують їх розгадати.

Уся школа була прикрашена листівками «Сторінками життя і творчості Т.Г. Шевченка» (цікаві факти із життя Кобзаря).  На другому поверсі у рекреації оформлено стенд «Ми не забудемо тебе, Тарасе!»

12 та 13 березня у всіх 5-11 класах були проведені уроки української мови, присвячені життю і творчості Т.Г.Шевченка. Учні написали диктанти, тексти яких приурочені Кобзарю.

13 березня серед учнів 8-их класів відбувся урок-конференція «Шевченко – художник» (учитель Черкащенко  Н. Г.)

Сьогодні 14 березня учні початкової школи відвідали Світлицю Т.Г.Шевченка. Їх радо зустрічала вчитель української мови та літератури, господиня світлиці Величко Т.В. А допомагали їй учні 7-А та 5-Б класів.

Попереду на нас чекають ще різні конкурси, літературний ігроленд.

Більше фото за посиланням