Шкільна родино, тримаймося разом!

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

ДОРОГІ ДІТИ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА КОЛЕГИ!!!

Ось уже місяць ми з вами навчаємося дистанційно! За цей час усі разом побачили і позитивні сторони цього процесу і, на жаль, негативні! Ми з вами пребуваємо у незвичній для нас усіх ситуації і вчимося опрацьовувати навчальний матеріал по-новому.

Ми, вчителі, на вашому боці! І ми вчимося разом із вами! Тому і надалі просимо вас виконувати наші інструкції і бути толерантними та терплячими. Розуміємо, що сьогодні навантаження на батьків у рази збільшилося! Дітям також потрібно значно більше займатися самоосвітою! Але за потреби ми готові надавати індивідуальні інструкції чи консультації. Однак просимо врахувати: дітей і батьків значно більше, ніж учителів. Педагоги фізично не в змозі відповісти всім одночасно і відразу! Тому майте терпіння і дочекайтеся відповіді, вона обов’язково надійде! Якщо без консультації не можете продовжити вивчення певної теми, зупиніться, відпочиньте! Ми все встигнемо!
Намагайтеся вчасно надсилати вчителям виконані роботи. Отримуйте оцінки. Від цього залежить ваша успішність за 2-ий семестр і за рік. Але якщо вчителі не відразу озвучують вам результати перевірених робіт, це не означає, що ваші завдання ніхто не перевіряє. Всі роботи будуть оцінені! На все потрібен час!
Користуйтесь інформацією на шкільному сайті, в ОШКОЛІ. Крім того, у кожному класі є дистанційні групи у вайбері зі своїми правилами, де завжди є оперативна інформація від учителів. Будьте уважними! Не надсилайте туди зайвої інформації і навчайте цього дітей!
Повірте, підготовка онлайн-тестувань, відеоконференцій та інших дистанційних видів роботи в учителів займає багато часу. До того ж нікуди не зникають домашні та самостійні фото чи відеороботи, на перевірку яких також витрачається безліч часу. А ще у кожного вчителя є сім’ї, власні діти, які теж потребують уваги та допомоги під час дистанційного навчання. Та ми готові працювати з максимальною самовіддачею, аби всім було комфортно!
Дякую за добросовісну роботу учителям, дітям і батькам. Міцного всім здоров’я. Дотримуйтесь правил карантину! Залишайтеся вдома!
Ми сумуємо за нашими учнями! Сподіваємося, що карантин невдовзі мине і ми всі зустрінемося у стінах рідної школи. Шкільна родино, тримаймося разом! Бо разом ми – сила!!!

З повагою і надією на розуміння

директор школи Юрій Середа