Шкільне самоврядування у “Lucky Strike”

Новини, Шкільні новини

IMG_076620 лютого шкільний парламент провів друге неформальне засідання… Щоб більше згуртуватись, активісти зібрались у неформальній обстановці у торгівельному центі «Любава» у Боулінг клубі “Lucky Strike”.

Заздалегідь замовили три доріжки та протягом години розважалися грою у боулінг. Дехто показував непогані результати, а хтось тільки вчився. Та всі розуміли, що це лише гра, яка має приносити задоволення. Супроводжувала дітей під час походу педагог-організатор школи Пожарська Н.А.: «Мені було дуже цікаво спостерігати за дітьми, вони кожен по-своєму реагували на влучний або не дуже влучний кидок. Гадаю, що такі зустрічі допоможуть дітям бути більш згуртованими, бо робота є робота, а відпочивати потрібно так, щоб це приносило задоволення».