Шкільний грудневий “ОРИГІНАЛ” готовий!!! Знайомтеся!!!

Новини, Шкільні новини

грудень 2015

    Із першими тендітними сніжинками поспішає до нас Зимонька-Зима… Непередбачувано? Ні! Очікувано? Мабуть… Тож одягаємося тепліше, запасаємося гарним настроєм і починаємо готуватися до казкових, магічних свят! Андрія, Катерини, Миколая… І це ж тільки початок!!! Адже на порозі вже й Новий рік! 

Тож, смакуючи гарячим чаєм, готуємо новорічні прикраси, пишемо листи Святому Миколаю і мріємо про чудо! Для кожного воно своє…

А поміж того святкуємо ювілей шкільної вокальної студії  «Злагода», підсумовуємо листопадові перемоги й події, вітаємо прийдешніх іменинників, прозаїчно, але актуально «проходимо» лікбез із техніки безпеки перед новорічними святами…

А оскільки цей номер є останнім у 2015 році, ми починаємо нанизувати намисто історії найвизначнішими подіями року, що минає. Про них напишемо вже у новорічному «ОРИГІНАЛІ»!

Рік 2015 був складним, але насиченим і цікавим! Ми перемагали і вчилися жити в екстремальних умовах, ми співпереживали і допомагали, сміялися і потай витирали сльозу… Ми ПРОЖИЛИ цей рік зі справжніми щирими почуттями! І нехай не все заплановане вдалося здійснити, та віримо, що 2016 рік здійснить надії та сподівання! Тож залишимо все негативне в році 2015-ому, попросимо пробачення у рідних нам людей і впевненим кроком ступимо на поріг нової сторінки історії. Нехай вона буде вдалою!!! Вперед!!!

Прочитати газету можна ТУТ!

Переглядів: 494