Школа безпеки

Новини, Шкільні новини

_DSC0573 (30)

Цього тижня  в Інституті пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля проходила Міська спартакіада шкільних команд «Школа безпеки».  30 команд шкіл міста змагалися в уміннях діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях. 

Програма змагань складалалася з таких видів:

– надання першої медичної допомоги;

– надзвичайна ситуація;

– рятування потерпілого;

– бойове розгортання;

– цивільна оборона;

– комплексна естафета.

  Нашу школу на всіх видах змагань представили учні школи:

Цьмоха В., Сідий І. – 11-М

Коротич В.,Тараненко І., – 10-Ф,

Маркобородов Я.,Олійник Р., Рац О.,Радченко Л.-10-А

Бровченко Р., Котолов А.,Подгорнов О.- 9-М

Абу Ісаак Кінан – 8-Б.

Бортьба була нелегкою та виснажливою, але всі вправно та швидко виконували найважчі завдання. Наша команда стала лауреатом Спартакіади і була нагороджена Грамотою Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації за ІІІ місце у змаганнях «Бойове розгортання».

За підготовку команди до змагань відповідали вчителі: Тараненко В.П., Юхимчук С.О, Гончаренко С.М., Кумечко Л.П.  та педагог-організатор Пожарська Н.А. 

Тож дякуємо усім, хто доклав зусиль та продемонстрував обізнаність із практичних питань безпеки життєдіяльності, надання першої долікарської допомоги постраждалому  й активного реагування на будь-які надзвичайні ситуації та достойно представив нашу школу на міській спартакіаді. 

Переглядів: 360