Школа безпеки дитини…

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Цього року дитячий благодійний фонд ” Подаруй дитині світ” започаткував проведення в навчальних закладах м. Черкаси занять “Школи безпеки дитини”.

В рамках акції “16 днів без насилля” було проведенно ряд важливих і необхідних заходів седе яких і заняття “Школи безпеки дитини” для учнів 4-6 класів. На заняттях діти у цікавій ігровій формі вивчали правила безпеки у спілкуванні з незнайомцями. Шкідливі та небезпечні дотики до тіла. різні ситуації, що можуть траплятися по дорозі в школу або додому. Також у цікавій формі розбирають ситуації та яка має бути поведінка з незнайомцями. Цікаво, змістовно, корисно закріплювали правила безпеки в інтернеті.

На даних заняттях учні аналізували свій звичний маршрут і варіанти дій в ситуаціях, коли дитина впала в каналізаційний колодязь. Що потрібно робити і куди йти, якщо переслідує незнайомець. Якщо втратив телефон, як повідомити батькам про своє місцезнаходження. та багато цікавої та кориної інформації. Заняття з учнями проводила  тренер дитячої безпеки благодійного фонду “Подаруй дитині світ” психолог Яніна Танцюра.

Фотозвіт