“Солодкий присмак осені”…

Новини, Шкільні новини

IMG_036027 листопада у приміщенні фойє школи на великій перерві після 3-го уроку було людно і гамірно. Тут відбулася виставка-продаж “Солодкий присмак осені”. Чого тут тільки не було: і печиво, і цукерки, і смачнющі пироги та тістечка, мармелади та солодкі квіти. Одним словом, смаколики! Все це було зроблено руками учнів школи та їх батьками. І не думайте, що це тільки дівчата!  Хлопці також продемонстрували свої вміння: піца – витвір рук Бориса Андрієнка (10ф), шоколадний пиріг – Висунька Андрія (8б) та “Наполеон” Абу Ісаак Кінана (8б) розкупили вмить. Хай дівчата знають: у них є достойні конкуренти! Захід приурочений до Дня школи. А виручені кошти підуть на подарунки від учнів школи – до 20-річчя студії танцю “Веселка”, до 30-річчя музею оборони м. Черкаси. Ці заходи, на жаль, зараз помпезно відзначати недоречно, але ж це історія нашої школи і ми пам’ятаємо й пишаємося своїми досягненнями! До того ж частина грошей підена виготовлення маскувальної сітки для воїнів-учасників АТО. Тому щиро вдячні всім учням 5-11 класів та їх батькам, які взяли участь у смачному заході!!!

Фото ярмарки можна переглянути у однойменних фотоальбомах сайту та грури Вконтакті!