“Спів братів” у нашій школі!!!

Міські новини, Новини

vLs2RKRUbko   Гурт “Спів братів” вирушає у патріотичний тур “Батьку-Кобзарю” школами міста.
У рамках проекту буде проведено 9 концертів, які об’єднають сучасних, патріотичних та свідомих старшокласників з усіх шкіл міста.
Чотири рідні брати-музиканти візьмуться до реалізації доволі амбітних завдань:
–   сформувати стійкий позитивний інтерес серед старшокласників міста Черкаси до творчості Т.Г.Шевченка,
– популяризувати вірші Шевченка у новій, сучасній, музичній формі,
– власним прикладом підвищити рівень свідомого ставлення дітей та молоді м. Черкаси до спадщини Великого Кобзаря.
Всі учасники отримають пісенники, а самі концерти будуть проведені в інтерактивній формі. Найбільш співочі та охочі старшокласники отримають запрошення на заключний гала-концерт, що відбудеться 31 жовтня в Черкаській обласній філармонії. На ньому будуть спільно виконані пісні на слова Шевченка, відбудеться презентація кліпу “Тече вода з-під явора” та всі учасники отримають диск “Батьку-Кобзарю” гурту Спів Братів.
Проект реалізується за грантової підтримки Черкаської міської ради в галузі культури.

Графік концертів http://ogp.ck.ua/novini/golovni-novini/spivayemo-shevchenka-razom/