“Спів Братів” завітав до школи…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини

Учні 9А та 11М класів зустрілися з музикантами гурту Спів Братів — український рок-гурт, створений 01 жовтня 2010 року у місті Черкаси. Гурт складається з чотирьох рідних братів: Дмитра, Артемія, Антонія і Леонтія Осичнюків.

Вони – звичайні музиканти, які ще 10 років назад навчалися в нашій школі і ще зовсім недавно сиділи за шкільними партами. Їх об’єднує не тільки те, що всі четверо – рідні брати, а й безмежна любов до музики, якій вирішили віддати нехай не все, то принаймні частину свого життя.
І всі кроки братів Осичнюків – Дмитра, Артемія, Антонія та Леонтія – таки успішні. Їхній гурт «Спів Братів» переміг на фестивалі молодіжної музики «Новий формат»; в листопаді 2013 року брати Осичнюки пройшли до фіналу телевізійного шоу «Одна Родина» на телеканалі Інтер; у жовтні 2014 року гурт «Спів Братів» до 200-ї річниці народження Тараса Шевченка презентував програму «Батьку-Кобзарю»; у лютому 2015 року брати переспівали хіти гурту Бітлз українською мовою; протягом лютого-квітня 2015 року брати брали участь у шоу «Україна Має Талант», де стали півфіналістами; у березні 2016 гурт взяв участь у Національному фіналі Global Battle Of The Bands, де посів четверте місце. І це був тільки стрімкий початок…. Зараз це чоловіки , які мають власні справи, які об’їздили багато країн,  мають власну музичну школу, школу гри на барабанах. Вони досягнули своєї мрії….
Матеріал наданий Токовою В.В.