Спортивна перемога за нами!!! Вітаємо спортсменів!!!

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

06.04 відбувся другий фінальний етап із баскетболу серед дівчат та юнаків за програмою обласної першості Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти. У цих випробуваннях взяло участь 3 команди-переможниці зональних змагань: Жажкова, Катеринополя, Золотоноші. Найважчою була  фінальна гра із Золотоношою, але, не дивлячись на це, наша команда посіла I -місце. Відповідно Золотоноша – II-місце  та Жашків – III-місце.

Отже, успішно пройшовши перший зонний та другий фінальний етапи, ми прямуємо до змагань на рівні міста!!!

Баскетбольна команда дівчат нашої школи у складі збірної команди м. Черкасми:

Можейкіна Софія (8-А), Барановська Поліна (8-Б), Купріяненко Антоніна (8-Б), Мусієнко Анастасія (8-Б), Головченко Юліана (9-А), Сідней Анастасія (9-Б).

Дякуємо тренеру КДЮСШ №1 Сідней Станіславу Олександровичу та вчителю фізкультури Юхимчуку Сергію Олександровичу. Бажаємо юним спортсменкам більше перемог!

Також вітаємо Ісаєнка Максима, учня 11 класу, який став чемпіоном області з баскетболу Спартакіади школярів у складі збірної м. Черкаси