Святкування 8 Березня у школі відбулося вдало!

Новини, Шкільні новини

3ziP10CjCgk6 березня…. Ранок… У фойє школи метушня, учнівське самоврядування чекає на жінок – працівників школи. Зранку учні приємно дивували жіночу половину школи – дарували їм вітальні листівки-витинанки, які самі заздалегідь виготовили. Приємне здивування на обличчях та щира вдячність радувала дітей.
А після уроків учні школи радо чекали працівників школи та батьків у актовій залі. Святковий концерт, слова-вітання, вірші, пісні та танцювальні постановки радували глядачів. Цього дня усі номери, які показували вокальна студія «Злагода» та студія танцю «Веселка», були представлені вперше. Усіх присутніх привітав директор школи Юрій Васильович Середа: побажав усім миру, злагоди та достатку їх родинам і країні. А ще побажав усій жіночій половині, щоб 8 березня їх, таких чарівних, чоловіки носили на руках!

А на завершення усіх присутніх привітала керівник вокальної студії «Злагода», пісня про маму зробила завершальний акорд усієї концертної програми. Глядачі апродували стоячи! Приємно було чути позитивні відгуки глядачів після концерту…
Дякуємо усім, хто долучився до підготовки і проведення свята: Українець І.К., Пожарській Н.А., Донець В.С., Резніченко Л.О., вокальній студії «Злагода», студії танцю «Веселка», учнівському самоврядуванню та учню 9-м класу Цюпі Богдану. Ви – молодці! Дякуємо за передсвятковий настрій!

Переглядів: 4 094