Тиждень іноземних мов….

Для учнів, Новини, Шкільні новини

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З 18 квітня по 25 квітня в нашій школі проходив тиждень іноземних мов. Учні дізналися багато цікавого про англійську й німецьку мови. Участь в тижні брали учні всіх класів – від  наймолодших до найстарших.

Учні 1х 2х класів (вчителі О.О. Єрохіна та Л. А. Щербатюк) малювали свою букву (першу букву свого імені).

Учні 3-А (вчитель С.Є. Фесун) влаштували  свято «Пори року».

Юні актори 4-А (вчитель С.Є. Фесун) поставили на шкільній сцені п’єсу “Little Red Riding Hood” («Червона шапочка»), а учні 4-Б (вчитель Л. А. Щербатюк)  зустрічали весну святом квітів (“Flowerfest”).

Найдопитливіші учні 7х-8х класів завзято шукали англійські слова, виконуючи завдання пошукового квесту. І, таки, знайшли. Серед щасливчиків учні 7-Б Перепелиця В., Брикля К., Смородін О., Пасічнюк А., Сідней Н., Харченко І. та Хатнюк В., а серед учнів 8-А класу  пощастило Богомазу Б., Валах А., Кухоль А. та Яцурі П.

А ще учні 8-А та 10-М мали змогу позмагатися у читанні англійських скоромовок. Було весело.

Учні 9х класів (вчитель С.В. Хатнюк) підготували газети, рекламуючи популярні та необхідні професії.

До дня англійської мови в ООН, який відзначають 23 квітня, у день народження В. Шекспіра, у всіх класах пройшли інформаційні п’ятихвилинки присвячені англійській мові та великому поету. У 10-М та 11 класах було проведено практичне заняття “ Interesting Facts About English”, під час якого учні ознайомилися з цікавими фактами про англійську мову, а учні 10-М ще й позмагалися у пошуку слів, розв’язуючи кросворди. Найвправнішими були Токова Н., Погорельська А., Трайтак О., Красота А., Степнова Д., Братко Я., Серікова С., Радько Н., Яворські П. У 7-Б (вчитель Л.А. Щербатюк)  пройшла вікторина на знання біографії відомого драматурга, а дев’ятикласники (вчитель С.В. Хатнюк) переглянули фільм про В. Шекспіра.

22 квітня у день Землі пройшов спільний захід (англійська мова + біологія) “Unite and Save the Earth”, під час цього заходу  учні створили композицію з долоньок (5й клас), листочків (8й клас), квіток і метеликів (10й  клас), на яких вони написали свої заклики берегти Землю. Діти також розгадували кросворди, присвячені дню Землі.

Не забули й про німецьку мову. Учні випустили газети про Німеччину та здійснили віртуальні подорожі по цій країні, також переглянули фільми про повсякденне життя і традиції Німеччини.

Приємним завершенням тижня іноземних мов стало вручення сертифікатів та подарунків тим учням, які брали участь у VI Всеукраїнському конкурсі з англійської мови “Гринвіч”.

За матеріалами м/о вчителів іноземних мов

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті

Переглядів: 434