У МОН вирішили визначити найкращих класних керівників

Новини, Новини звідусіль

f24837bcdf87У Міністерстві освіти і науки підписано наказ, яким передбачено проведення Всеукраїнського конкурсу “Класний керівник року”. У відомстві зазначають, що метою конкурсу є сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття.

Згідно з документом, конкурс “Класний керівник року” буде проведено серед класних керівників 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності.

Конкурс буде проведено у три тури, перший з яких має відбутися вже у вересні-жовтні.

Обласні конкурси відбудуться у листопаді, а фінальний – у грудні.

Організаційно-методичний супровід першого та другого турів конкурсу здійснюватимуть інститути післядипломної педагогічної освіти, а керівництво фінального туру покладено на Інститут модернізації змісту освіти.

Фінансування підготовки та проведення конкурсу, згідно з наказом Міносвіти, здійснюватиметься за рахунок коштів місцевих бюджетів і за рахунок коштів, що не заборонені законодавством. 

За матеріалами osvita.ua

P.S. Шановні класні керівники,ознайомтеся з даним наказом, можливо саме Ви станете найкращим класним керівником України.

Переглядів: 816