У МОН визначили порядок організації Першого уроку у 2015/2016 році

Новини, Новини звідусіль, Скарбничка вчителя

Міністерство освіти і науки України визначило порядок організації Першого уроку у 2015/2016 році (лист Міністерства 1/9-354 від 24.07.2015).
Міністерство рекомендує загальноосвітнім та професійно-технічним навчальним закладам розпочати 2015/2016 навчальний рік за тематикою, що відповідала б принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що затверджена наказом МОН від 16.06.2015 № 641. Конкретну тему Першого уроку навчальні заклади визначатимуть самостійно.

У профільному відомстві при обранні теми, підготовці і проведенні уроку рекомендують звернути увагу на питання історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України. Це може бути урок-роздум про історичну долю України, героїку сучасних засновників суверенітету і територіальної цілісності країни, розмова з учнями про сьогодення і перспективи України. Доречним буде також запрошення на Перший урок учасників Революції Гідності, ветеранів і учасників російсько-української війни, волонтерів.

Більше читайту в серпневому випуску шкільної газети “ОРИГІНАЛ” та слідкуйте за новинами нашого сайту та шкільних соціальних груп.

Переглядів: 706