Учителів запрошують на інтелектуальний онлайн-конкурс

Новини, Новини звідусіль, Скарбничка вчителя

Слайд1Творче об’єднання “Соняшник” запрошує вчителів природничих навчальних предметів — фізики, хімії, біології та географії, а також учителів початкових класів взяти участь у безкоштовному онлайн- конкурсі “Геліантус-учитель”.

Метою конкурсу є підвищення фахової ерудованості й рівня тестологічних знань вчителів. Конкурс не має на меті перевіряти професійну придатність, а пропонується лише для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструменту для внутрішнього контролю.
Конкурс для вчителів-природничників “Геліантус-учитель” -2016 проходитиме анонімно, а переможців буде названо й нагороджено тільки за умови, що вони самі побажають цього.
Для проведення конкурсу “Геліантус-учитель” передбачається використання дворівневих тестів.
Основна частина тесту складатиметься із 16 завдань і пропонуватиметься для всіх вчителів природничих дисциплін. Завдання в цій частині матимуть таку саму тематику, що й завдання конкурсу “Геліантус” для учнів, але будуть менш спеціалізованими.
Другий блок складатиметься з чотирьох складніших завдань з певної спеціальності (фізики, хімії, біології, географії або початкові класи). Тематика завдань зберігатиметься, утім для їхнього виконання будуть необхідні більш глибокі знання предмета.

Реєстрація на конкурс триватиме до 22 березня 2016 року.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

За матеріалами osvita.ua

Переглядів: 646