Усі норми закону “Про освіту” залишено, – Яценюк

Новини, Новини звідусіль

 

Усі норми закону "Про освіту" залишено, - Яценюк

Прем’єр-міністр заявив, що робота вчителів, в т.ч. позашкільна та понаднормова, буде оплачуватися

 

 

 Уряд зберіг стипендії для студентів, не підвищив пенсійний вік, залишив харчування для дітей у 1-4 класах. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час підсумкової прес-конференції 30 грудня 2014 року.

За його словами, позашкільна робота, а також понаднормова робота вчителів буде оплачуватися.

“Ми залишили всі чинні норми закону України про освіту, в тому числі і позашкільна робота, і понаднормова робота для наших вчителів, яка оплачується відповідно до закону”, – зазначив Яценюк.

Він також повідомив, що урядом були передбачені всі норми соціальних стандартів, “які необхідні для того, щоб малозабезпечена людина почувала себе в цих складних умовах принаймні так, як вона почувала в поточному році”.

Він також повідомив, що уряд пішов шляхом оптимізації соціальних витрат.

“Ми пішли по шляху оптимізації соціальних витрат. Соціальну допомогу повинен отримувати той, хто її потребує. Це малозабезпечені, це інваліди, це діти-сироти, це пенсіонери – це ті, хто потребують допомоги від держави. А ті, хто її незаконно отримують чи незаконно присвоїли, ті, хто витягують гроші з кишені бідної малозабезпеченої людини, не будуть отримувати підтримки держави і уряду”, – заявив прем’єр.

При цьому Арсеній Яценюк наголосив на необхідності переходу до монетизації і адресності всіх соціальних пільг і всіх субсидій.

Переглядів: 321