Увага! Мала академія наук!

Новини, Новини звідусіль

mi_nadija_tvoja_ukrajino  Відділення Малої академії наук Центру дитячої та юнацької творчості запрошує учнів старших класів, які бажають підвищити свій рівень та якість знань, на додаткові заняття з таких предметів:
Математика – викладач – кандидат математичних наук
Бабенко Сергій Віталійович (ЧНУ)
Контактний телефон – 098 83 38 032
Психологія (учні з 14 років) – викладач – кандидат психологічних наук, доцент Шавровська Наталія Володимирівна (ЧНУ)
Контактний телефон – 096 91 04 884
Хімія – викладач – кандидат хімічних наук, доцент Ящук Людмила Борисівна (ЧДТУ)
Контактний телефон – 45 71 59
Біологія – викладич – кандидат біологічних наук, доцент Чемерис Інгріда Альгімантівна (ЧДТУ)
Контактний телефон – 050 858 21 25
Англійська мова – викладач Шулежко Ольга Павлівна (ЧДТУ)
Контактний телефон – 063 9434463
Українська мова – Лонська Людмила Іванівна, кандидат філологічних наук, доцент ЧНУ 09705817012.

Викладачі – кандидати наук, доценти університетів, двічі на тиждень проводять групові та індивідуальні заняття, що дозволяє значно підвищити рівень знань, розвинути творчі здібності. Відділення МАН працюють на базі Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького та Черкаського державного технологічного університету.
Навчання безкоштовне.
Довідки за телефоном 45 71 59

Початок занять з 1 жовтня.
За довідками можна телефонувати викладачам за вказаними номерами.