УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Для учнів, Новини, Школа батьківства

top-photoЗавтра в школі буде проведено благодійну акцію зі збору коштів на лікування двох діток, які зараз перебувають у Черкаському обласному онкологічному диспансері та є учнями нашої школи.

 

 

 

Притула Альона, учениця 4-ого класу, проживає у Катеринопільському районі с. Розсоховатка, але через свою хворобу вже більше року лікується у Черкасах. Альонка дуже життєрадісна дівчинка, яка любить допомагати мамі по господарству і дуже-дуже хоче одужати, а коли одужає – мріє стати лікарем. Вчителі нашої школи навчають цю дівчинку у лікарні.

Муха Ігор, учень 1-ого класу, який також лікується у Черкаському обласному онкологічному диспансері, а проживає у Монастирищі. Ігор перебуває на лікуванні з січня цього року, він дуже кмітливий. Хлопчик мріє, що коли вилікується,  піде до школи і обов’язково стане відмінником, як його старша сестричка, яка з нетерпінням чекає на свого братика вдома!

Обидві родини витратили вже дуже багато коштів на лікування своїх дітей! Тому ми всі звертаємося до Вас за допомогою і просимо взяти активну участь у благодійній акції зі збору коштів на лікування діток, яка буде проходити завтра, 13 жовтня 2016 року, у приміщенні нашої школи. Кошти на лікування ви зможете вкинути у благодійну скриньку.

Сподіваємося, що спільними зусиллями ми допоможемо цих двом родинам побороти страшні хвороби!

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗБІР КОШТІВ

Переглядів: 416