В гостях у Мілки…

Для учнів, Новини, Новини з класів

Учні 3-А та 3-Б класів відвідали Агрофірму «Маяк» в селі Піщаному.

Агрофірма «Маяк» – це втілення новітніх технологій в сучасне сільське господарство. Це модернізований та автоматизований процес доїння, раціональний процес годівлі та комфортні умови утримання корів та телят. Все це агрофірма «Маяк» радо показала нашим учням.

Розпочалася екскурсія із відділення, де розміщують тільних корів. Потім екскурсовод показала місцезнаходження новонароджених телят, які протягом 45 днів вирощуються у спеціально відведених індивідуальних приміщеннях. Після теляток екскурсовод підводить познайомитися з татом цих породистих телят – бичком Августом. Його розміри вражають всіх: і дорослих, і малих, а захоплююча розповідь екскурсовода не залишить поза увагою нікого.  На фермах стадо безроге, корівки чисті, аж лисняться. Двічі на рік “манікюр-педикюр” на копитах роблять і заносять навіть ці дані в комп’ютерний паспорт разом із щепленнями та графіком отелів і надоїв. В усіх тварин — збалансована годівля,  як в санаторіях. Тварини через перегородку їдять досхочу, ніхто їх не обмежує.

Солом’яний лабіринт, кукурудзяний лабіринт – це неймовірно цікаві та корисні розваги для дітей. Всім дітям, без виключення, подобається шукати єдино можливий вихід із заплутаної ситуації. Завдяки проходженню лабіринту, діти навчаються логічно прокладати ходи, перебирають всі можливі варіанти, лабіринт вчить дітей аналізувати, розвиває увагу та цілеспрямованість.

А катання на квадроциклі та “Barrel train”,   відпочинок на снопах соломи й гірці (піраміді) із солом’яних тюків, фотографування у костюмчиках  робить цю екскурсію веселою і незабутньою.

Шановні наші матусі та татусі! Велике спасибі, що Ви надали нам таку можливість  зануритися в неквапний сільський побут,  поєднати активний відпочинок зі спілкуванням із однокласниками та природою.

Більше фото дивіться у фотоальбомі шкільних соціальних групах Вконтакті

З повагою учні 3-А класу