V конкурс шкільних сайтів

Новини, Шкільні новини

vsesvtny-den-nformatsynogo-spvtovaristva-1Кожного року Інтернет Асоціація України є організатором конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. У 2015 році конкурс проводитеметься вп’яте.

Предметом конкурсу є змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність у користуванні. Кожний сайт оцінюватиметься за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.

Цього року наша школа вперше візьме участь у конкурсі такого рівня. Над створенням шкільного сайту наполегливо працювали та продовжують працювати: технічний адміністратор Буряк Євгеній, учень 8-Б класу, літературний адміністратор сайту Середа Тетяна Григорівна та модератор Пожарська Наталія Анатоліївна. Щиро дякуємо адміністрації, усім вчителям школи, хто надав та надає свої матеріали для його наповнення. Щиро сподіваємось, що ті, хто не встигли це зробити, неодмінно поділяться з нами своїми наробками.
Тож надалі ми будемо працювати в такому ж темпі. Щоб наша спільна робота приносила задоволення не лише нам, а і кожному відвідувачу нашого інтернет ресурсу. І хоча в такому конкурсі ми беремо участь вперше і розуміємо, що не все ще вміємо і знаємо, однак бажаємо нам високої відзнаки!

Огляд конкурс розпочнеться з 15 лютого і триватиме до 15 березня 2015 року.

УСПІХІВ УСІМ НАМ!!!