Вареники від 4-Б

Новини, Новини з класів

IqJSwhibCTQУчні 4-Б класу вирішили присвятити суботній ранок традиційному споконвічному зайняттю кожного справжнього українця: ліпленню та поїданню ВАРЕНИКІВ.

У веселій компанії, під керівництвом вправного професійного кухаря з кафе «ВАРЕНИЧНА», що по вул. Лазарєва, діти навчилися, як правильно ліпити різні види вареників (як виявилось є багато різних !))), як готувати тісто, якою може бути начинка та інші секретні інгредієнти вареників. Ліпили разом смачні вареники, розмовляли, жартували й, навіть, Шевченка декламували. Та найцікавіша і найприємніша частина майстер класу, це, безперечно дегустація! Приємно й смачно було куштувати свої кулінарні витвори. Діти залишилися у захваті від проведеного заняття!

За матеріалами Щербатюк Л.А.