Вечір пам’яті “Герої не вмирають”

Новини, Новини з класів

oi-I-WudmNkБолісні події Революції Гідності та сьогоднішнього конфлікту в східному регіоні країни пригадували й переосмислювали учні 10-А та 10-Ф класів під час вечору пам’яті «Герої не вмирають», проведеного для них працівниками Черкаської обласної бібліотеки для дітей.

 

 

Захід пройшов на високій ноті, на піку емоційної напруги. Кадри й фотографії найновішої історії, читання спогадів про загиблих у зоні АТО земляків, актуальні й пронизливі вірші та пісні не могли не викликати сліз. Дуже доречним видалося декламування вірша В. Симоненка «Можливо, знову загримлять гармати», що набув у сучасному контексті нового звучання.
Крім художньої інтерпретації подій, на вечорі лунали й цілком конкретні фактичні дані. Зокрема, учням запропонували переглянути уривки з трансльованої телеканалом ICTV хронології боротьби на Майдані Незалежності в Києві від моменту призупинення урядом підписання угоди про асоціацію з ЄС до початку збройного протистояння. Детально йшлося про перших загиблих на Майдані, про черкащан, які склали голови в тій революції й пізніше – під час конфлікту на Донбасі. Пам’ять померлих героїв вшанували хвилиною мовчання.
Завершився захід записом молитви «Боже великий, єдиний» у виконанні дитячого хору та проханням до присутніх берегти пам’ять про подвиги загиблих і живих героїв, що виборюють свободу та щасливе майбуття кожному з нас.
425fJh0u1so st7JRMNFESA

Переглядів: 458