Вечір пам’яті В. Симоненка у школі

Новини, Шкільні новини

IMG_047117 грудня «Літературна вітальня» радо відкрила свої двері шанувальникам творчості Василя Симоненка. В актовій залі школи гостинно зустріли глядачів читці поезій В. Симоненка, радували своїми виступами учасники вокальної студії «Злагода». В  заході були задіяні учні 5-11 класів. Глядачі слухали вірші, пісні, дивилися танцювальні номери учнів 11м класу. Манили очі граційні лебеді, які гарно прикрашали сцену актової зали.

Загалом вечір пройшов на високому рівні. І всі учасники літературного свята залишилися задоволеними. Підготували його вчителі української мови та літератури  Черкащенко Н.Г. та Плакасова Г.С., музичне оформлення – Донець В.С.

Сподіваємося, що «Літературна вітальня» і надалі радуватиме нас такими чудовими творчими вечорами.

Фото можна переглянути в однойменному фотоальбомі сайту чи в групі Вконтакті.