Вечір зустрічі шкільних друзів

Для учнів, Новини, Шкільні новини

T7g5DepnNSkЯк і кожного року у школі відбулася зустріч випускників минулих років. Зареєструвавшись у шкільному фойє та переглянувши стінгазети ювілеййних років усіх гостей було запрошено на вітальний концерт

під час якого виступали вихованці вокальної студії «Злагода» на чолі з їх керівником Донець В.С. та було запрошено бальну пару Грінченко Діану та Кельвіча Івана вихованців танцклубу «Лілея», які продемонстрували свої «па» під час неймовірно зворушливого вальсу, запальної «Ча-ча-ча» та чуттєвої «Румби». З об’єктивних причин не виступали вихованці студії танцю «Веселка керівником якої є чарівна Резніченко Л.О., але всі шанувальники цього колективу зможуть насолодитися їх виступом під час святкування 8 березня.

Також перед випускниками та вчителями виступив директор школи Юрій Васильович Середа, подякував усім присутнім за те, що не забувають рідну школу, та поділився досягненнями школи за останній час. Під час концерної програми вітали випускників ювілейних років та приємним сюрпризом для ювілярів 2002 року прозвучало вітання з далекої Італії від їх вчителя зарубіжної літератури та класного керівника 11м класу Зайковського Артура Леонідовича. По завершенню концертної програми випускники мали можливість піднятися до своїх кабінетів, де вони навчалися, та, сівши за рідні парти, поспілкуватися зі своїми вчителями. Дякуємо випускникам 2016, 2015, 2013, 2012, 2009, 2007, 2004, 2003, 2002, 2001, 1995, 1989, 1982, 1980, 1979 років, які завітали до рідної сьомої школи!

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту

та шкільних соціальних групах Вконтакті