Вечір зустрічі випускників!

Новини, Шкільні новини

3Ot5wQu_M9g12 лютого відбулася зустріч випускників нашої школи. Після реєстрації гостей було запрошено до актової зали, де на всіх чекав невеличкий святковий концерт, який підготували учасники вокальної студії «Злагода» на чолі з їх керівником Донець В.С. та вихованці студії танцю «Веселка», які цього року закінчують школу і востаннє виступали на шкільній сцені, керівник Резніченко Л.О.

Перед випускниками виступив директор школи Юрій Васильович Середа, подякував усім присутнім за те, що не забувають рідну школу, та поділився інформацією про останні здобутки нашого закладу. По завершенню концертної програми випускники мали можливість піднятися до кабінетів, де вони навчалися, та, сівши за рідні парти, поспілкуватися зі своїми вчителями. Дякуємо усім випускникам, які завітали до школи!

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті