Вечірка в стилі “Стиляги” 8-А та 6Б класів

Для учнів, Новини, Новини з класів

s9SjIBm2C4U

Шкільні роки! Ці слова у кожного асоціюються зі юністю, першим коханням, веселощами, забавами, танцями, вечірками, дискотеками. 

Саме так і проходив один з вечорів учнів 8-А та 6-Б класів. Темою вечірки стала молодіжна субкультура, що отримала розповсюдження в великих радянських містах з кінця 1940-х до початку 1960-х років, що мала в якості еталону американський стиль життя – Стиляги. Стиляги виділялись яскравим одягом, конкретною манерою спілкування (особливий сленг). Їм був притаманний підвищений інтерес до музики і танців із-за кордону. 

Дітям було запропоновано прийти на вечірку яскраво, святково одягнутими, а тим, хто не підготувався до вечірки – було запропоновано зробити зачіску та приміряти аксесуари, щоб поринути у атмосферу свята. 

Розпочалося все із флешмобу. Це був традиційний танець стиляг – бугі-вугі. Також учні 6-Б і 8-А класів мали змогу взяти участь дискотеці стиляг, а також у справжній облаві вечірки, де гості розбивалися на команди «комсомольців» та «стиляг». Також весь вечір супроводжувався веселою, яскравою музикою у дусі минулих років. По завершенню вечірки було проведено конкурс на кращий костюм з різнокольорового туалетного паперу. Лише креативне і творче мислення, як і в стиляг. Учні прекрасно справилися з цим завданням і отримали масу задоволення від цього. 

У другій частині вечірки на учнів 8-А класу чекала зустріч із головним атрибутом стиляг – саксофоном. Запальна та енергійна ведуча зіграла для гостей свята декілька популярних творів, а згодом влаштувала невеличку дискотеку. 

Усі учасники дійства були дуже захоплені такою незвичною, але водночас доречною тематикою. Адже саме в цьому віці дітям хочеться чогось яскравого, бути в центрі уваги, виділитися із сірої маси, бути унікальним. Подібні заходи дозволяють дітям не лише отримати позитивні емоції та гарно провести дозвілля, але й спробувати самовиразитися, навчитися не соромитися, бути відкритими й активними.

За матеріалами Макаренко М.В.

Переглядів: 655