Вибори Президента школи відбулися!!!

Новини, Шкільні новини

gdp6V3WIgiU 11 грудня 2014 року відбулися вибори Президента школи!  З 9 ранку виборча дільниця почала свою роботу. Отримавши потрібну кількість бюлетенів та списки виборців, комісія розпочала свою кропітку роботу, кожну перерву приходили голосувати наші виборці, а це учні 7-11 класів та педагогічний колектив школи. Закінчилося голосування о 13.30,  після чого вся виборча комісія у кабінеті директора здійснила  підрахунок усіх голосів. За результатами голосування стало відомо,  що Горбенко Каріна набрала 55 голосів, Королик Владислав 29 голосів, Погорельська Анастасія 63 голоси, не підтримали жодного кандидата 18 осіб та 2 бюлетені визнано зіпсованими. Всього взяло участь у голосуванні 167 виборців із загальної кількості 228. Тож із впевненістю можна сказати, що вибори відбулися і ми маємо нового президента школи –  Погорельську Анастасію, ученицю 9-М класу!!!

Всі члени комісії залишилися задоволеними, вони отримали певний досвід роботи під час виборів, який, сподіваємося, їм у житті знадобиться.

Тож іще раз вітаємо Погорельську Анастасію з достойною перемогою і бажаємо наснаги, терпіння та творчих успіхів!!!

Фото усього виборчого  дня можна переглянути в однойменному альбомі сайту та в групі Вконтакті.