Відкритий урок фізики у 9-М класі!

Новини, Шкільні новини

1UCx6SCQcQ4 12.09 школа  приймала вчителів фізики – слухачів курсів ЧОІПОПП. Радо і гостинно на порозі щколи їх зустрів директор Юрій Васильович Середа і супроводив до кабінету фізики, де ознайомив усіх присутніх із структурою та візиткою навчального закладу. Після цього гостям було запропоновано відвідади урок фізики, який проводила вчитель Токова Валентина Валеріївна. Вона на професійному рівні виклала весь матеріал учням, перевірили домашнє завдання, повідала новий матріал, встигли ще й переглянути відеоматеріали на задану тему. Загалом урок пройшов вдало, діти активно працювали і в класі господарювала робоча атмосфера.
Після уроку всі гості залишилися, аби поділитися своїми враженнями та обмінятися навчально-методичними напрацюваннями. Загалом гості залишили позитивні відгуки.
Тож бажаємо Валентині Валеріївні творчої наснаги і подальших вдалих уроків!

Більше фото у фотоальбомі сайту та у групі Вконтакті