Випуск 9-х класів

Для учнів, Новини, Шкільні новини

DSC_0394Цього року школа випускає 38 учнів 9-тх класів. На урочистій лінійці були присутні рідні, близькі та друзі наших випускників, які прийшли розділити з ними це свято.

Під час випускного від учнів було почуто безліч приємних слів на адресу перших вчителів, вчителів школи, адміністрації, батьків та таких вже рідних класних керівників, які також говорили напутні слова своїм випускникам. Приємно було чути пісні у виконанні вихованців-випускників вокальної студії «Злагода», а їх цього року аж чотири. До слова було запрошено директора школи Середу Юрія Васильовича, який привітав випускників та розповів усім присутнім умови подачі документів для подальшого навчання учнів у 10-му класі. А після цього разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Фесак Людмилою Миколаївною учням-випускникам було вручено свідоцтва про базову загальну середню освіту, грамоти, подяки, а також подяки отримали батьки наших випускників.

Офіційне святкування продовжив невеличкий концерт у виконанні наших випускників, а завершився він фінальною піснею. По закінченню урочистої лінійки випускники та їх батьки провели невеличку фотосесію та вирушили на прогулянку для подальшого святкування.

Бажаємо нашим випускникам гарно відпочити влітку  та нагадуємо, що у школі триває прийом заяв до 10-го класу за універсальним профілем навчання, тож запрошуємо усіх бажаючих продовжити навчання у стінах рідної школи.

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті

Переглядів: 453