Виступ гурту “Спів братів” відбувся!!!

Міські новини, Новини

NxyKugzuJ4017 жовтня в актовій залі нашої школи відбувся концерт гурту «Спів братів» «Співаємо Шевченка разом». Захід проводився для учнів шкіл міста. До нашої школи було запрошено учнів ЗОШ № 29, 6,19, але, на жаль, із незрозумілих причин учнів ЗОШ № 19 не з”явилися.

Концерт розпочався о 15.00. Хлопці співали власні пісні, пісні на слова Великого Кобзаря. Усі присутні у залі за допомогою розданих їм пісенників допомагали хлопцям. Це зарядило аудиторію залу неймовірною феєрією музичного настрою.

Особливо відкрито усі в залі співали усім нам відому пісню «Воины света», яка стала майже гімном зимової Революції гідності. Аудиторія стоячи аплодувала хлопцям після їх виступу.  Хлопці були приємно здивовані, коли у фойє школи побачили стенд з  фотографіями та інформацією про них. На згадку для школи вони залишили  автографи.

По завершенню концерту хлопці запропонували усім бажаючим відвідати їх гала-концерт, який буде проходити 31 жовтня в приміщенні Черкаської обласної філармонії о 15.00. Запрошення  можна було отримати в ТРЦ “Хрещатик-Сіті” -1 поверх 18 жовтня.

Тож усі пошановувачі творчості наших хлопців ще раз можуть насолодитися їх виступом 31 жовтня на гала-концерті «БАТЬКУ-КОБЗАРЮ».

Найяскравіші фото заходу можна переглянути у фотоальбомі сайту “Спів братів” 17.10.2014″.

Ще більше фото у фотоальбомі шкільної групи Вконтакті.