Вітаємо наших 200-бальників!

Для учнів, Міські новини, Наші вітання, Наші досягнення, Новини, Новини з класів, Новини ЗНО, Шкільні новини

Зовнішнє незалежне оцінювання в умовах воєнного часу змусило наших випускників докласти ще більше зусиль, аби якнайкраще скласти такий важливий іспит.

Цього року він мав формат національного мультипредметного тесту. Дякуємо усім одинадцятикласникам, які відповідально поставилися до цього кроку й достойно презентували себе й нашу школу в загальному заліку країни.

Особливо пишаємося і вітаємо тих випускників 11-М класу, які в результаті щоденної відповідальної підготовки здобули такі омріяні 200 балів!

200 балів із двох предметів:
Павленко Денис Максимович – математика та історія;
200 балів із одного предмета:
Павленко Артем Максимович – математика;
Кодь Марія Сергіївна – математика;
Паньківський Андрій Богданович – історія.

Щиро вітаємо наших випускників! Зичимо подальших успіхів у навчанні та в житті, міцного здоров’я усім, аби втілювати крилаті мрії! Щасливого майбуття у вільній незалежній Україні, аби примножувати її здобутки!